ମଜାରୁ ସଜା: ମଜାରେ ସାଙ୍ଗ ଗୁପ୍ତା-ଙ୍ଗରେ ପବନ ଭରିଦେଲା ସାଙ୍ଗ, ତା ପରେ ହେଲେ ଏମିତି.. ଜାଣନ୍ତୁ ସପୂର୍ଣ ଖବର

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର କଟନିରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ବକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ମଜାକ୍ ବହୁତ ଭାରୀ ପଡ଼ିଥିଲା। ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଆନାଲ ଦ୍ଵାରରେ ତାଙ୍କ ସାଥିଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଏୟାରପ୍ରେସରରେ ବାୟୁ ଭରିବା ଯୋଗୁଁ କିପରି ଜଣଙ୍କର ଜୀବନ ମୃତ୍ୟୁମୁଖରେ ପଡିଛି , ତାହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଡାଲି ମିଲରେ କାମ କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କର ଇଣ୍ଟରନାଲ ପାର୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ଏୟାର ପ୍ରେସର୍ ରେ ବାୟୁ ଭରିବା ଦ୍ବାରା ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଞ୍ଚ ଆସିଛି। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲର ଆଇସିୟୁରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ମାଧବ ନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଏକ ଡାଲି ମିଲରେ କାମ କରୁଥିବା ସୁଖରାମ ଯାଦବଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ନିଜ ସାଥୀ ବିନୋଦ ଠାକୁର ଏମିତି କିଛି ଥଟ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯାହାଫଳରେ ସୁଖରାମଙ୍କ ଜୀବନ ବିପଦ ସମ୍ମୁଖରେ ପଡ଼ିଛି।

ପୋଷାକ ବଦଳାଇବା ସମୟରେ, ବିନୋଦ ଡାଲି ଶୁଖାଇବା କମ୍ପ୍ରେସରର ନଜଲ୍ କୁ ସୁଖରାମଙ୍କ ଇଣ୍ଟରନାଲ ପାର୍ଟରେ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ସୁଖରାମଙ୍କ ପେଟରେ ବାୟୁ ପଶିଯାଇଥିଲା ଓ ପେଟ ଫୁଲିଯାଇଥିଲା।ସୁଖରାମଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବା ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି।

ମାଧବ ନାଗର ଥା-ନା ଇନଚାର୍ଜ ସଞ୍ଜୟ ଦୁବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଖରାମ୍ ଯାଦବଙ୍କୁ ସକାଳେ କାମ କରୁଥିବା ବିନୋଦ ଠାକୁର, ଏୟାର କମ୍ପ୍ରେସରକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କ ପେଟରେ ବାୟୁ ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ଇଣ୍ଟରନାଲ ପାର୍ଟରେ ସମସ୍ୟା ଆସିଲା। ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିନୋଦ ଠାକୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *