ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ହେଲା ପ୍ରେମ, ଲୁଚି ଛପି ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇ କଲେ ବିବାହ ଏବଂ ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ

ଗୁଜୁରାଟର ଛାନିରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ସ୍କୁଲର ଜଣେ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସେମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଘରୁ ପଳାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁଜୁରାଟର ଛାନି ଛାତ୍ର ତଥା ଛାତ୍ରୀ ଏଇଥି ପାଇଁ ବିବାହ କରିଦେଲେ କି ସେମାନେ ଦମ୍ପତି ପରି ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନାବାଳିକା ଦମ୍ପତି ୨୮ ଡିସେମ୍ବରରେ ଘରୁ ପଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ପୁଅଟି ତାଙ୍କ ଘରର ମନ୍ଦିରରୁ ୨୫,୦୦୦ ଏବଂ ଝିଅଟି ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିଥିଲା। ଘରୁ ପଳାଇବା ପରେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ରଣୋଲି ରେଳ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କୌଣସି ଟ୍ରେନ୍ ପାଇପାରିନଥିଲେ।

ajtak.in

ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ସୟାଜିଗୁଞ୍ଜକୁ ଯାଇ ଭାପି ଯିବାକୁ ଏକ ଘରୋଇ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଠିକ୍ କରିଥିଲେ। ପିଲାଟିକୁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ବିଷୟରେ ଭଲ ଜଣା ଥିଲା କାରଣ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସେଠାକୁ ଆସୁଥିଲେ। ନାବାଳିକା ଦମ୍ପତି ସେଠାରେ ପ୍ରତି ମାସରେ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଭଡା ନେଇ ଏକ କୋଠରୀ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଳି ଜୀବନଯାପନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପାଖରେ ଥିବା ପଇସା ଶେଷ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ପିଲାଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଏକ କପଡା ଦୋକାନରେ ଚାକିରି କଲା। ପ୍ରତିଦିନ ୩୬୬ ଟଙ୍କା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପୁଅ ଓ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଛାନି ପୋଲିସ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଅପହରଣ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅଟି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲା ​​ଯାହାକୁ ପୋଲିସ ଅନୁଭବ କରିଥିଲା। ନିଖୋଜ ହେବାର ୧୩ ଦିନ ପରେ ପୋଲିସର ନଜରରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଦୋଦରାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା।

ajtak.in

ପୁଅ ଓ ଝିଅ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ପାରିନଥିଲେ। ଯେହେତୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ହରାଉଥିଲେ, ଦୁହେଁ ଘରୁ ପଳାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ନାବାଳିକାକୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଇଥିବାବେଳେ ପୁଅକୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନ ରେ ରଖାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *