ବିଧାୟକଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ, ପରିବାର ଲୋକେ ନିସ୍ତୁକ ଛେଚିଲେ, କାନ ଧରି ଭୁଲ ମାଗିଲେ BJP ବିଧାୟକ

ବାରଣାସୀ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ବିଜେପିରେ ତିନିଥର ବିଧାୟକ ରହିଥିବା ମାୟା ଶଙ୍କର ପାଠକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କାନ ଧରିବା ପରେ କ୍ଷମା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ମାଗିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଏହା ଛଡା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଝିଅକୁ ଅଫିସକୁ ଡାକି କରୁଥିଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ :

ବାସ୍ତବରେ, ମାୟା ଶଙ୍କର ପାଠକ ଚିରାଗାଓଁ ବିଧାନସଭା ତରଫରୁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ବିଧାୟକ ହୋଇ ରହି ଆସିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଭଗତୁଆଁ ଗାଁରେ ସାଂସଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଏବଂ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କଲେଜ ନାମରେ ଏକ ଇଣ୍ଟର କଲେଜ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କଲେଜର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପାଠକ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସରେ ଡାକି ତାଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ।

Social Media

କାନ ଧରି କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ:

ମାଡ ମାରିବାର ଏହି ଭିଡିଓଟି ପୁରୁଣା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି; ଯେତେବେଳେ ଝିଅର ପରିବାରଲୋକେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ପାଠକ କାନ ଧରି କ୍ଷମା ମାଗୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସିଓ ପିନ୍ଦ୍ରା ଅଭିଷେକ କୁମାର ପାଣ୍ଡେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ପୋଲିସ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି।ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ କେହି ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ଭୁଲ୍ ସ୍ବୀକାର କରିବାରୁ ପଡ଼ିଲା ଅଧିକ ଚାପୁଡ଼ା :

କୁହାଯାଉଛି କି ପାଠକଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଛାତ୍ର ନିଜ ପରିବାରକୁ ଏହି କଥା କହିଥିଲେ। ଶନିବାର ଦିନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କଲେଜରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରହାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମାୟାଶଙ୍କର ଏହି ଭୁଲକୁ ସ୍ବୀକାର କଲେ, ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *