୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଏପରି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ ନୀରିହା ବାଳିକା

ଦେଶରେ ରେ-ପ୍ ଏବଂ ବଳା-ତ୍କାର ଭଳି ଅପମାନଜନକ ଅପରାଧକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସରକାର ଅନେକ କଠୋର ଆଇନ ପ୍ରଣୟନ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ଵେ ମଧ୍ୟ, ଅପରାଧୀଙ୍କ କଳା କାର୍ଯ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଉନାହିଁ। ଏପରି ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଚିତ୍ର ରାଜସ୍ଥାନର ବିକାନେର ଜିଲ୍ଲାରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଚକୋଲେଟ୍ ଦେବା ନାମରେ ନିରୀହ ଝିଅକୁ ଅପହରଣ କରି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିଲା।

ନିରୀହ ଝିଅ ଜଣକ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ମାଆଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ପୁରା କାହାଣୀ:

ପ୍ରକୃତରେ, ଏହି ଘୃଣ୍ୟ ଅପରାଧ ବୁଧବାର ରାତିରେ ବିକାନେରର ରାମପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ୬ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଚକୋଲେଟ୍ ଦେବା ନାମରେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ତା’ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିରୀହ ଝିଅ ସହିତ ପଶୁତ୍ଵର କାମ କଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ନିରୀହ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହିତ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା,ସେ ଝିଅଟିକୁ ଛାଡି ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ପରିବାର ଲୋକ ତାକୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ଭାବରେ କାହାଣୀଟି କହିଲା।

ନିରୀହଝିଅକୁ ଘର ଆଗରୁ ଉଠାଇ ନେଇଗଲେ ଯୁବକ ଜଣକ:

ପରିବାର ଲୋକେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ନାବାଳିକାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରି ଆଡମିଟ କରାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା। ନିରୀହଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ସମୟରେ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଖେଳୁଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆସି ଝିଅକୁ ଛଳନା କରି ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଇଥିଲା।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା ​​ପୋଲିସ:

ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ତଲାସ ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ନିକଟରେ ସ୍ଥିତ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିରୀହ ପିଲାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *