କରୋନା ଭ୍ୟାକସିନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ନର୍ସକୁ କଲେ ପ୍ରପୋଜ, ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ଆମେରିକାରେ କରୋନା ଭ୍ୟାକସିନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ପୁରୁଷ ନର୍ସଙ୍କୁ ଅନୋଖା ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇଥିଲେ | ପ୍ରକୃତରେ ୩୧ ବର୍ଷର ଚିକିତ୍ସା ସହାୟକ ରାବୀ ବର୍ଗସ କୋର୍ଟେସ ଏବଂ ପେଶାରେ ନର୍ସ ଏରିକ ବର୍ଡେରଳୀକୁ ଭେକସିନେସନ ସେଣ୍ଟରରେ ହିଁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗେ କପଲଙ୍କର ପ୍ରପୋଜାଲର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି |

ନିକଟରେ ହିଁ କୋର୍ଟେସକୁ ଆମେରିକାର ଦକ୍ଷିଣ ଡକୋଟାର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭ୍ୟାକସିନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଜଣାଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଭ୍ୟାକସିନ ଲଗାଇବାର କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଭେକସିନେସନ ଦିଆଯାଉଥିବା ଦିନ ହିଁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ସୀଏନଏନର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ପୁରୁଷ ନର୍ସ ଏରିକ ବର୍ଡେରଳୀକୁ ଆଶା ନଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭେକସିନେସନ ସେଣ୍ଟରରେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ବିବାହ ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ହଁ କରି ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ବର୍ଡେରଳୀ ନିଜେ, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡରୁ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ୱାମୀ ହୋଇଥିବା କୋର୍ଟେସକୁ କରୋନା ଟୀକା ଲଗାଇଥିଲେ |

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ଏବଂ କରୋନା ଟୀକା ଲଗାଇବାର ଠିକ ୧୦ ମିନିଟ ପରେ କୋର୍ଟେସଙ୍କୁ ଡ୍ୟୁଟିରେ ମଧ୍ୟ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା କାରଣ ଅଚାନକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ କଲ ଆସିଯାଇଥିଲା | ସେଫୋର୍ଡ଼ ହେଲ୍ଥ ସେଣ୍ଟର କପଲଙ୍କର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବର ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି |

କୋର୍ଟେସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ତିନି ବର୍ଷରୁ ରିଙ୍ଗ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେ ବିଶେଷ ଅବସରର ସନ୍ଧାନରେ ଥିଲେ | କପଲ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମହାମାରୀ ଶେଷ ହେବା ପରେ ହିଁ ବିବାହ କରିବେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *