ଡାକ୍ତର ମା’ ସାତ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇ ଜୀବନ ନେଇଗଲେ, ତାପରେ କଲେ ଆ-ତ୍ମ-ହତ୍ୟା

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ରାଜମୁନ୍ଦ୍ରିରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ମା ତାଙ୍କର ନିଜ ସାତ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଅନେକ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇ ତା’ର ଜୀବନ ନେଇଥିଲେ, ପରେ ମା ମଧ୍ୟ ବଟିକା ନେଇ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ମା ଏବଂ ପୁଅ କୋମାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ପରେ ସେମାନେ ମରିଗଲେ। ଡାକ୍ତର ମା’ଙ୍କୁ ଡୋଥାମାଶେଟୀ ଲାବଣ୍ୟ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି, ଯିଏ ଚର୍ମରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ଡକ୍ଟର ବୁଦ୍ଧ, ଯିଏ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଡାକ୍ତର।

୩୩ ବର୍ଷୀୟ ଲାବଣ୍ୟ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଗଲା। ଏହି ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଲାବଣ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରାଜମୁନ୍ଦ୍ରିରେ ରହୁଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଛାଡପତ୍ର ନୋଟିସ ପଠାଇଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ଲାବଣ୍ୟ ଏତେ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଲାବଣ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ନିଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନିଦବଟିକା ଦେଇଥିଲେ। ପରେ ସେ ନିଜେ ନିଦବଟିକା ଖାଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ୨୦ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଦେଇଥିଲା ନିଜ ଜୀବନ :

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ନୋଏଡାଠାରେ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୨୦ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେକ୍ଟର -୩୯ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ନେଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଛାତ୍ର କିମ୍ବା କୋଠରୀରୁ କୌଣସି ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା ନୋଟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି।

ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ନୋଏଡାର ସେକ୍ଟର -୩୯ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ସେକ୍ଟର -୪୫ ର ଅମ୍ରାପାଲି ସଫେୟାର ହାଉସିଂ ସୋସାଇଟିର ଅଟେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ୧୯ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ଝିଅଟି ୨୦ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *