ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଧୋକା କରି ପ୍ରଥମେ ହେଲେ ବାହା, ତାପରେ ସ୍ୱାମୀକୁ ଦେଲେ ଛାଡପତ୍ର ପୁଣି ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକ ସହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବିବାହ, କିନ୍ତୁ..

ପଞ୍ଜାବରେ ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ଧୋକାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବାହା ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବାହାଘରର କିଛିଦିନ ପରେ ହିଁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କର ରହସ୍ୟ ଖୋଲି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚାରି ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ହେବାକଥା ଜଣା ପଡି ଯାଇଥିଲା।ଯାହାପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶଶୁରଘର ଲୋକ ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସତକଥା ପଚାରିଥିଲେ ତ ସେ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ସହିତ ଭାଉଜଙ୍କ ଭାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି କଥା ଜଣା ପଡ଼ିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଭାଉଜଙ୍କ ଭାଇ ସହ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ପୂରା ଘଟଣାଟି ପଞ୍ଜାବର ଲୁଧିୟାନା ସହରର ଅଟେ।

ମହିଳା ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତିଦେଇ ଆରୋପୀଙ୍କୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ମୁକ୍ତି ହେବାର କିଛି ମାସ ପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏକ ଛୁଆକୁ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆରୋପୀ ଜଣଙ୍କ ମହିଳା ଏବଂ ସେହି ଛୁଆକୁ ଆପଣେଇ ନେବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।ଯାହାପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ଆରୋପୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦରଖାସ୍ତ ଜମା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସଙ୍କ ଅନୁସାରେ ପିଡିତ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଯୁବକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦରଖାସ୍ତ ଜମା କରିଛନ୍ତି। ଥାନାର ମହିଳା ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ତିନି ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦରଖାସ୍ତ ଜମା କରାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ପୋଲିସ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି।

ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଏଏସଆଈ ବଳଜୀତ ସିଂହ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ଆରୋପୀର ପରିଚୟ ଟିବ୍ବା ରୋଡର ପ୍ରେମ ବିହାର ନିକଟସ୍ଥ ଗୁରୁ ନାମକ ଆସ୍ଟେଟ ନିବାସୀ ରୂପରେ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଟିବ୍ବା ରୋଡର ନ୍ୟୁ ଷ୍ଟାରର କଲୋନୀ ନିବାସୀ ୨୧ବର୍ଷର ଯୁବତୀଙ୍କ କଥା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କେସ ଜମା କରାଯାଇଛି। ନିଜ ବୟାନରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ସହିତ ଭାଉଜଙ୍କ ଭାଇ ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି।ମଇ ୨୦୧୯ରେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ଥିଲା ଏବଂ ସେ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ହିଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଧମକାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

ସଂପର୍କ ରଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆରୋପୀ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ କି ସେ ନିଜ ମୁହଁ ବନ୍ଦ ରଖିବେ ଏବଂ କାହାକୁ ବି ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣାଇବେ ନାହିଁ। ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ପିଡିତା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଚୁପ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ କାହାକୁ ବି କିଛି ଜଣାଇ ନଥିଲେ। ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ୯ଜୁଲାଇ ୨୦୧୯ରେ ପିଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ବି ସ୍ଥିର କରି ଦେଇଥିଲେ।

ପିଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ପକ୍କା କରାଯାଇଥିଲା।ପିଡିତା ଜଣଙ୍କ କାହାକୁ ବି ଗର୍ଭବତୀ ହେବା କଥା ଜଣାଇ ନଥିଲେ ଏବଂ ବାହା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବାହାଘରର କିଛିଦିନ ପରେ ହିଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଜଣା ପଡିଥିଲା କି ସେ ୪ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ପିଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଝିଅଟି ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ଥିଲେ।

ପରିବାର ଲୋକେ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ଝିଅଠାରୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ତ ସେ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ସହିତ ବଳତ୍କାର କରାଯାଇଛି।ଝିଅଟିର ଘରଲୋକେ ଆରୋପୀର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଯାହାପରେ ଏହା ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା କି ଝିଅଟି ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇ ଆରୋପୀଙ୍କ ସହିତ ବାହା ହେବେ। କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତିଦେଇ ଦେଇଥିଲେ ତ ଆରୋପୀ ବାହାହେବା ପାଇଁଁ ସଫାସଫା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଝିଅଟି ପୁଅଟିଏ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆରୋପୀ ଜଣଙ୍କ ଏହାପରେ ବି ସ୍ବୀକାର କରିନଥିଲେ। ଏମିତି ଚାଲିବାରୁ ଝିଅଟି ପୋଲିସଙ୍କ ପାଖରେ କେସ ଜମା କରାଇ ଥିଲେ।ବଳଜୀତ ସିଂହ କହିଥିଲେ କି ଆରୋପୀଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନିଆଯିବ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *