ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ରିସର୍ଟରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବେ ଦୀପବୀର-ଆଲିଆ-ରଣବୀର, ଜଣାନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଦିନର ଖର୍ଚ୍ଚ

ନୂତନ ବର୍ଷ ଅବସରରେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇପାରନ୍ତି | ଏପରି ମଧ୍ୟ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଉଭୟ ୩୦ ଡିସେମ୍ବରକୁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହ ରାଜସ୍ଥାନର ରଣଥାମ୍ବୋର ପାଖରେ ନିର୍ମିତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ନୂତନ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହିତ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ରିସର୍ଟରେ କପୁର ପରିବାର ସହିତ ରହିଛନ୍ତି | ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲ ଯେତେ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ ଏଠାରେ ରହିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥାଏ | ଜଣାନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ବିତାଇବାର ମୂଲ୍ୟ |

ଅମନ ଏ ଖାସ ଏପରି ଏକ ହୋଟେଲ ଅଟେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରକୃତି ପାଖରେ ମଧ୍ୟ ରହିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଶୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ପାରିବେ | ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣ ଆଉକେବେ ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ |

କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ରିସର୍ଟ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଅନେକ ଟେଣ୍ଟ ରୁମରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି | ଅମନ ଏ ଖାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୦ ଗୋଟି ଉନ୍ନତ ଟେଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯାହାକି ୬ ମିଟର ଲମ୍ବା ହେବ |

ମୋଗଲ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତିଆରି କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଟେଣ୍ଟର ସୁନ୍ଦରତା ଏପରି ରହିଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆଖି ଲାଖିଯିବ | ଟେଣ୍ଟ ଭିତରେ AC ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସେସବୁ ସୁବିଧା ରହିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଏହି ଟ୍ରିପକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରି ରଖିବ | ଏହି ଟେଣ୍ଟ ଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ ରହିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ରୁମ ବୁକ କରିବା ସମୟରେ କୁହାଯାଇଥାଏ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅମନ ଏ ଖାସ ଆପଣଙ୍କୁ ରଣଥାମ୍ବୋର ନ୍ୟାସନାଲ ପାର୍କରେ ଜଙ୍ଗଲ ସଫାରୀର ମଧ୍ୟ ଅବସର ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ହୋଟେଲ ପକ୍ଷରୁ ଅତିଥି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥାଏ |

ଏମିତିରେ ଖବର ଏହା ରହିଛି ଯେ ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କର ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଳନ ସମୟରେ ରଣବୀର-ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ରହିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ପାଇଁ ବନ୍ୟାବିଳାସ ହୋଟେଲରେ ରୁମ ବୁକ କରିଛନ୍ତି |

ଅମନ ଏ ଖାସ ପରି ବିଳାସ ବନ୍ୟାବିଳାସରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଟେଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯିବ | ମୋଗଲ ସମୟକୁ ମାନେ ପକାଉଥିବା ଟେଣ୍ଟ ରଣଥାମ୍ବୋର ନ୍ୟାସନାଲ ପାର୍କର ପାଖରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି |

ସ୍ପା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଡ୍ରାଇଭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟ ସେସବୁ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମଜା ଦୁଇଗୁଣା ହୋଇଯିବ | ହୋଟେଲରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ ସ୍ବିମିଙ୍ଗ ପୁଲ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯାହାର ତାପମାନ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ହୋଟେଲରେ ରଣବୀର-ଦୀପିକା ନିଜର ସ୍ଥାନ ବଣାଇ ସାରିଲେଣି, ତା’ର ଗୋଟିଏ ଦିନର ମୂଲ୍ୟ ୧ ଲକ୍ଷ ୮୮ ହଜାର କୁହାଯାଉଛି | ସୁବିଧା ଏବଂ ତାରିଖ ମୁତାବକ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଯାଇଥାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *