ମଲରେ ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଭାବରେ ଫସାଉଥିଲେ ଏହି ଝିଅମାନେ, ହୋଟେଲ ଡକାଇ କରୁଥିଲେ ଏପରି ନୀଚ୍ଚ କାମ, ବର୍ତ୍ତମାନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ପୋଲିସ

ହନୀ ଟ୍ରାପ ମାଧ୍ୟମରେ ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ଫସାଉଥିବା ଅଂକୁର ଏବଂ ଆରତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ବୁଧବାର ଦିନକୁ ଜେଲ ଜେଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଆରତୀଙ୍କର ମୋବାଇଲରୁ ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛି | ସୂଚନା ମୁତାବକ ଦିଲ୍ଲୀ ଏନସିଆରର ଅନେକ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଥିଲେ | ଏମିତିରେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସୋସିଆଲ ସାଇଟରେ ନିଜର ଫୋଟୋ ପକାଉଥିଲେ, ଯାହାପରେ ୟୁପି, ଗୁଜୁରାଟ, ରାଜସ୍ଥାନ ଏବଂ ହରିୟାଣାର ସୈନିକଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ବନାଇ ତାଙ୍କୁ ଫସାଉଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମଲରେ ଶପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଆସୁଥିବା ସୈନିକଙ୍କୁ ନିଜ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର କାଗଜରେ ଲେଖି ଦେଉଥିଲେ, ଯାହାପରେ ତାଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ନେଇଯାଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ବନାଇ ଅଂକୁରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ |

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ସୈନିକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ନୌଚନ୍ଦି ପୋଲିସ ହସ୍ପିଟାଲ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ମୟୁର ବିହାର ନିବାସୀ ଅଂକୁର ଏବଂ ଜାଗୃତି ବିହାରରେ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ଆରତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ | ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ଆରତୀ ମୁଜାଫରନଗର ଜିଲ୍ଲାର ରାମରାଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଲାଲପୁର ଗାଁର ନିବାସୀ ଅଟନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ପୋଲିସଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଗୋଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା |

ତାଲାବନ୍ଦ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ଚାକିରୀ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଅଂକୁର କୁଟୀ ଛକରେ ନିଜର କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଦୋକାନ ଖୋଲି ନେଇଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଆରତୀ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଉଭୟ ମିଶି ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ହାନୀଟ୍ରାପରେ ଫସାଇବାର କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ |

ଆରତୀ ବିଏସସି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ିଛନ୍ତି | ସେ ବହୁତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଇଂରାଜୀ କୁହନ୍ତି ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ଗତ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ରଖୁଥିଲେ | ସେହିପରି ଅଂକୁର କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଉଭୟ ଅନେକ ବେନାମୀ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ରଖିଥିଲେ | ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୁତାବକ ସୁନ୍ଦର ଫୋଟୋ ଦେଖି ସୈନିକମାନେ ଫସି ଯାଉଥିଲେ, ଯାହାପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜର ଶିକାର କରୁଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଆରତୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଏପରି ଅନେକ ଚିଠି ପାଇଛନ୍ତି | ଚିଠିରେ ସେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ନାମ ଇଶା ଲେଖୁଥିଲେ | ସେ ଇଶା ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ରିଚା ଗୁପ୍ତା ନାମରେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ବନାଉଥିଲେ | ସେ ସୈନିକ ମାନଙ୍କୁ ମିଛ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଆବେଦନ ପଠାଉଥିଲେ |

ଆରତୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମଲ ଏବଂ ବଜାର ମାନଙ୍କରେ ଶପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ସୈନିକଙ୍କୁ ଦେଖି ଏକ କାଳ ଉପରେ ନିଜ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଲେଖି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଉଥିଲେ | ସୈନିକ କାଗଜ ଉଠାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଂଟକତା କରୁଥିଲେ | ପୁଣି ଧୀରେ ଧୀରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା ଏବଂ ପରେ ହୋଟେଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଡାକୁଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ବନାଇ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *