ପିତାମାତାଙ୍କ କଥା ଅନୁସରଣ କରି ୬ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କଲା ୬୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି

ଜଣେ ଛଅ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ୬୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଜିନିଷ ଚୋରି କରିଛି। ଏହି ଚୋରି ପାଇଁ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ ତାଲିମ ଦେଇଥିଲେ। ପିତାମାତାଙ୍କ କଥା ଅନୁସରଣ କରି ପୁଅ ଦୋକାନରୁ ୧୮ କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ଘଣ୍ଟା ଚୋରି କରିଥିଲା।

ଦମ୍ପତି ଇଲି ପାରା ଏବଂ ମାର୍ଟା ପାରା, ଚୋରି ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ଲଗ୍ଜରି ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେହି ସମୟର ଘଣ୍ଟାର ଫଟୋଚିତ୍ର କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ। ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ, ସେ ତାଙ୍କର ୬ବର୍ଷର ପୁଅ ସହିତ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପିଲାଟି  ଚୋରି କରିଥିଲା।

London

ବାସ୍ତବରେ, ଦମ୍ପତି ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଏକ ନକଲି ଘଣ୍ଟା ପଠାଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ସେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଘଣ୍ଟା ସ୍ଥାନରେ ରଖିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଷ୍ଟୋରର କର୍ମଚାରୀମାନେ ତୁରନ୍ତ ଚୋରିକୁ ଧରିପାରି ନଥିଲେ। ପରଦିନ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଘଣ୍ଟା ବଦଳି ଯାଇଥିବା ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

Watch

ଡକାୟତି ଘଟଣା ପରେ ରୋମାନିଆରୁ ଆସିଥିବା ଏହି ଦମ୍ପତି ବ୍ରିଟେନ ଛାଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଖସିଯିବା ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଏହି ଦମ୍ପତି ୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରେ ଏକ ଶିଶୁ ମାଧ୍ୟମରେ ଚୋରି ଘଟଣା କରିଥିଲେ। ଏହି ଅପରାଧ ପାଇଁ କୋର୍ଟ ଶିଶୁର ପିତାଙ୍କୁ ୧୮ମାସ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଥିବାବେଳେ ମାତାଙ୍କୁ ୮ ମାସ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ହୋଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *