ମାନବପ୍ରେମୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି

ଓଡ଼ିଶାର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ ମୃତୁ କେସ ରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଆଜି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଏବେ ଗୁରୁତ୍ୱର ଅବସ୍ଥାରେ କଟକ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

Aditya Dash's wife files FIR against man allegedly attempting her character  assassination, threatens suicide - OrissaPOST

ଆଜି ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ନିଜେ ଫେସବୁକ ରେ ଲାଇଫ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ନିଦ ବାଟିକା ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି କି ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ବହୁତ ଅସହ୍ୟ ହୋଇ ପଡ଼ିଛି ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି । ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ମାନବପ୍ରେମି ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ ଙ୍କ ମୃତୁ ପରେ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୋଷ ଆରୋପ ଲାଗିଆସୁଛି। କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧୀ କିଏ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ ।

Crime Branch to probe death of social activist Aditya Dash: DGP- The New  Indian Express

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *