ମାଆ ଉପରେ ୧୧୮ ଥର ଛୁରୀରେ ପ୍ରହାର କରି ୧୭ ବର୍ଷର ପୁଅ, ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରି କହିଲା- ବଡ଼ ବ୍ୟାଗ ନେଇକରି ଆସିବେ |

ଏକ ୧୭ ବର୍ଷର ପୁଅ ୧୧୮ ଥର ଛୁରୀରେ ପ୍ରହାର କରି ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ଘଟଣା ପରେ ପୁଅଟି ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଛି ଏବଂ କହିଛି ଯେ ବଡ ବ୍ୟାଗ ନେଇ କରି ଆସିବେ | ଦ ସନର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ପୁଅ ଏକ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲା |

ମା ଉପରେ ୧୧୮ ଥର ଛୁରୀରେ ପ୍ରହାର କରିବାର ଏହି ଘଟଣା ଇଂଲଣ୍ଡର ହାପଶାୟରର ଅଟେ | ପୁଅ ରୋବନ ଥମ୍ପସନ ମାଆ ଜୋଆନା ଥମ୍ପସନଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ସେ ସକାଳ ସମୟରେ ଚାଲିବା ପରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ | ସେହିପରି ଘଟଣାର ୩ ମାସ ପରେ ପୋଲିସ କଷ୍ଟଡିରେ ଥିବା ସମୟରେ ରୋବନର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ୫୦ ବର୍ଷର ଜୋଆନାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ତଣ୍ଟି ଚିପି ଚେତାଶୂନ୍ୟ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକଥର ଛୁରୀରେ ପ୍ରହାର କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ଗତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ମାସର ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ସୂଚନା ସାର୍ବଜନିକ ହୋଇଛି |

ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ରୋବନ, ପିତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରହୁଥିଲା ଏବଂ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲେ | ରୋବନ ମାଆଙ୍କର ହତ୍ୟା ପରେ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଶାନ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ଧୀର ସ୍ୱରରେ କହିଥିଲେ ଯେ,”ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କର ତଣ୍ଟି ଚିପି ଦେଇଥିଲି ତା’ପରେ ଅନେକଥର ଛୁରୀରେ ପ୍ରହାର କରିଥିଲି |

ରୋବନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ପୋଲିସ ଅଫିସର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେହି ପିଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶାନ୍ତ ଥିଲା ଏବଂ ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଯେପରି ନିଜ ବିଲେଇକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛି | ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣା ପଡିଥିଲା ଯେ ରୋବନଙ୍କୁ ଆଗରୁ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ମେଣ୍ଟାଲ ହେଲ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାର ପୂର୍ବ ରାତିରେ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *