ତନ୍ତ୍ର-ମନ୍ତ୍ରର କ୍ରେଜ, ପ୍ରଥମେ ପିତାଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କର କାଟିଲେ ବେକ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହରଦୋଇ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜର ପୂଜା ପାଠ ଏବଂ ମନ୍ତ୍ର ତନ୍ତ୍ରର କ୍ରେଜ ପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବେକ ଏକ ଧାରୁଆ ହତିଆରରେ କାଟି ଅତି ନୃଶଂସତାର ସହିତ ହତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆରୋପିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନେଇଯାଇଛି |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଘଟଣା ହରଦୋଇର ସୁରସା ଥାନା କ୍ଷେତ୍ରର ପନୁଆୱାର ଗାଁର ଅଟେ, ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପୂଜା ପାଠ ଏବଂ ତନ୍ତ୍ର ମନ୍ତ୍ରରେ ନିଜର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ | ପୂଜାପାଠ ଏବଂ ତନ୍ତ୍ରମନ୍ତ୍ରର କ୍ରେଜରେ ପ୍ରଥମେ ନିଜର ପିତାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବିବାଦରେ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଉପରେ ଦେବୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରାଇବା କଥା କହି ଆକ୍ରମଣ କରି ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି କାଟି ଦେଇଥିଲେ | ପିତାଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚାଲିଯିବା ପରେ କଠୋରୀରେ ନିଜର ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ତାଙ୍କ ବେକ କାଟି ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ |

ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଆରୋପି ଶବକୁ କୋଠରୀ ବାହାରେ ବାହାର କରି ଆଣିଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ନିଜେ ବସି ଅଜବ ପ୍ରକାରର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ଘଟଣାର ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିନେବା ସହିତ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଧରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠାରୁ ହତ୍ୟାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |

ଏସପି ହରଦୋଇ ଅନିଲ କୁମାରଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ୪୦ ବର୍ଷର ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହତ୍ୟା କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତଦେହକୁ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି | ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପଚରାଉଚରା ଚାଲିଛି ରାତି ୯ ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ପିତାଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି କାଟି ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କୋଠରୀ ଭିତରେ ବନ୍ଦ କରି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏପରି ଜଘନ୍ୟ ଘଟଣା ଘଟାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆଗାମୀ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *