ଘର ଭିତରେ ମାଆବାପାଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ଶ୍ୱଶୁରଘର ଯାଇଥିଲା ପୁଅ, ତାଲା ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘରେ ୮୫ ବର୍ଷର ପିତା ଏବଂ ୮୦ ବର୍ଷର ମାଆଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କୋଠରୀର ଲାଇଟ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଶ୍ବଶୂରଘର ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | ଯାହାର ମାତ୍ର ତିନି ଦିନ ପରେ ପଡୋଶୀମାନେ ଏହି ସୂଚନା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଥିଲେ | ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦେଖିବା ବେଳକୁ ଉଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏତେ ଅଧିକ ଖରାପ ଥିଲା ଯେ ସେ ନିଜ ବିଛଣାରୁ ଉଠି ପାରୁନଥିଲେ | ଫୋନରେ ଶ୍ବଶୂରଘର ଯାଇଥିବା ପୁଅକୁ ଗଲି ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ପାରିବାରିକ ମାମଲା ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ନତୀଙ୍କୁ ଡକାଇ ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣର ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅତ୍ୟାଚାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀ ଶୁଣାଇଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ସରାୟମୀର ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସରାୟମୀର କସବାରେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଘର ନିର୍ମାଣ କରି ପରିବାର ସହିତ ରୁହନ୍ତି | ପରିବାରରେ ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ଏହାଛଡା ବୃଦ୍ଧ ମାଆବାପା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିଥାନ୍ତି | ଦୁଇଜଣ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହେବା ସହିତ ବିଛଣାରେ ପଡି ରହିଛନ୍ତି |

ତିନି ଦିନ ଧରି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲେ | ସୋମବାର ଆଖପାଖର କିଛି ଲୋକ ଏହାର ସୂଚନା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ | ସରାୟମୀର ଥାନାର ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ବିଛଣା ଉପରେ ପଡି ରହିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତି ନଥିଲା ଯେ ସେ ବିଛଣାରୁ ଉଠି ପାରିବେ | ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ପୁଅକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗଲି କରି ଯଥାଶୀଘ୍ର ଫେରି ଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ନାତି ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡକାଇ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣର ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲେ | ସେହିପରି ଶ୍ବଶୂରଘର ମୋହରେ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ମାଆବାପାଙ୍କୁ ଘର ଭିତରେ ତିନି ଦିନ କାଳ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିବା ପୁଅ ଉପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ରୁଷ୍ଟ ରହିଛନ୍ତି |

ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହିତ ମାରପିଟ କରାଯାଇଥାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରାୟତଃ ସମୟରେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରକାରରେ ଘର ବନ୍ଦ କରି ଚାଲିଯାଇଥାନ୍ତି | ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ଏହା ଯେ ଘରେ ତାଲା ବନ୍ଦ କରିବା ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରର ଲାଇଟ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥାନ୍ତି | ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ଅନ୍ଧାରରେ ପଡି ରୁହନ୍ତି | ନା ଠିକ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଏ ନା ତାଙ୍କର ଠିକ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଆଯାଏ |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *