ନାତି ଜେଜେବାପାଙ୍କ ଠାରୁ ଲଗାଇଦେଇଛନ୍ତି ୧୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଚୂନ, ସାଇବର ପୋଲିସ କଲେ ଗିରଫ

ଏହି ଘଟଣାଟି ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଧନବାଦଠାରେ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ନାତୀ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶି ନିଜ ବୀସୀସୀଏଲରୁ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ଜେଜେ-ଜେଜେମାଙ୍କ ଖାତାରୁ ୧୧ଲକ୍ଷ ୮୦ହଜାର ବେଆଇନ ଭାବରେ ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି। ଦୁଇଜଣ ଆରୋପୀଙ୍କୁ ସାଇବର ଥାନା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନେଇଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କେହି ଭରଷା କରୁନାହାନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣ କାହାରି ଭରଷାକୁ ଭାଙ୍ଗି ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭରଷା କରାଯିବ ନାହିଁ ତ କାହା ଉପରେ କରାଯିବ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ବି ଉଠୁଛି। ଏହି ଭରଷାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ଧନବାନର ଏକ ନାତୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ନିଜ ଜେଜେବାପାଙ୍କର ୧୧ଲକ୍ଷ ୮୦ହଜାର ଟଙ୍କାର ଚୂନ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣାଟି ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଧନବାଦଠାରେ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ନାତୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ନିଜ ବୀସୀସୀଏଲରୁ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ଜେଜେ-ଜେଜେମାଙ୍କ ଖାତାରୁ ୧୧ଲକ୍ଷ ୮୦ହଜାର ଟଙ୍କା ବେଆଇନ ଭାବରେ ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଆରୋପୀଙ୍କୁ ସାଇବର ଥାନାର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ସାଢ଼େ ଆଠଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖୋଜି ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ସାଇବର ପୋଲିସ ନ୍ୟାୟାଳକୁ ପଠାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପୋଲିସ ଜଣାଇଛନ୍ତିକି ଭୁଲୀରେ ବାସ କରୁଥିବା ରାକେଶ କୁମାର ନିଜ ମାଆ-ବାପାଙ୍କ ଖାତାରୁ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଉଠାଇ ନେବାର ଘଟଣା ଧନବାନ ସାଇବର ଥାନାରେ ଜମା କରାଇଛନ୍ତି।ଯାହାପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତର୍ଜମା ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ନାତୀ ଜେଜେବାପାଙ୍କଠାରେ ଲଗାଇଛନ୍ତି ୧୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଚୂନ

ତର୍ଜମାରେ ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ କୋଲକାତା ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଗିରଫ କରି ଧନବାନ ସାଇବର ଥାନାକୁ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି। ଥାନା ପୋଲିସ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଆରୋପୀଙ୍କ ପାଖରୁ ସାଢ଼େ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖୋଜି ପାଇବାର ସଫଳତା ବି ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପୂରା ଘଟଣାର ଖୋଜରେ ସମସ୍ତେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *