୮୦ ବର୍ଷର ଶାଶୂଙ୍କୁ ଘର ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗିଲେ ବୋହୂ, ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବା ପରେ ଗିରଫ କଲେ ପୋଲିସ

ହରିୟାଣାରୁ ଲଜ୍ଜାରେ ମାନବିକତାର ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରିବା ଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବୋହୂ ୮୦ ବର୍ଷର ଶାଶୂଙ୍କ ସହିତ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଘର ବାହାରକୁ ଆସବାବପତ୍ର ସହିତ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଶୀତ ପାଗରେ ବୁଢ଼ୀ ମହିଳା ଜଣକ ଘର ବାହାରେ ଦୟନୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିରହିଥିଲେ | ସମାଜକୁ ଲଜ୍ଜିତ କରୁଥିବା ଭଳି ଏହି ଘଟଣା ହରିୟାଣାର ହିସାର ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ |

ହିସାରର ଆଜାଦ ନଗରରୁ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବୁଢ଼ୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘରୁ ଧକ୍କା ମାରି ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆସବାବପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଘର ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗିଦିଆଯାଇଛି |

ଏହି ଘଟଣାରେ ବୁଢ଼ୀ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବା ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ଶକୁନ୍ତଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୩୨୩,୫୦୬,୫୦୯ର ଧାରା ଅଧୀନରେ ମକଦ୍ଦମା ଫାଇଲ କରି ଗିରଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଡିଏସପି ଜୋଗେନ୍ଦ୍ର ଶର୍ମା ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଥାନାରେ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲେ |

ଆଜାଦ ନଗର ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ରୋହତାସ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ଜଣକ ବୁଢ଼ୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି | ବୁଢ଼ୀ ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବୋହୂ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଘର ବାହାରକୁ ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ଆସବାବପତ୍ର ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ତୀବ୍ର ଶୀତରେ ବୁଢ଼ୀ ମହିଳା ଜଣକ ଘର ବାହାରେ ଖୋଲାରେ ପଡି ରହିଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟରେ ହଜାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବୁଢ଼ୀ ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁଅଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *