Flipkart କରିଛି Flipstart ବିକ୍ରି ର ଘୋଷଣା, ମିଳିବ ୮୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି

Flipkart Flipsart Days Sale: Flipkart ର ମୁତାବକ ୧ ଡିସେମ୍ବରରୁ Flipkart Days Sale ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହା ସଙ୍ଗେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୮୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ।

Flipkart Flipstart ନାମରେ ବିକ୍ରି କରିବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଇ-କର୍ମସ କଂପାନୀ କହିଛନ୍ତିକି ଏହା ସବୁ ମାସର ପ୍ରଥମ, ଦ୍ଵିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ ତାରିଖରେ ଲଗାତର ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରେଣୀରେ ରିହାତି ଦିଆଯିବ।

ଆମ୍ବ ପରି ଇ-କର୍ମସ କଂପାନୀ ବର୍ଷକୁ ଲଗାତର ୩୬୫ଦିନ କୈାଣସି ନା କୈାଣସି ନାମରେ ବିକ୍ରି ଚଲାଇଛି।ଏହା ମଧ୍ୟରୁ ବହୁତ ଥର ମୂଲ୍ୟ ସହିତ କିଛି ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରି ବିକ୍ରୀ କରିବା ନାମରେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ସହ ଭୁଲ୍-ଭଟକା ବି କରାଯାଇଥାଏ।

କେତେଥର ଏମିତି ଦେଖାଯାଇଛି କି ଏହି ଇ-କର୍ମସ ୱେବସାଇଟ ବିକ୍ରିର ନାମ ଉପରେ ୧ଟଙ୍କାର ରିହାତି ଦେଇଥାଏ। କେତେଥର ଏମିତି ବି ହେଇଛି କି ସଠିକ ମୂଲ୍ୟ ଠାରୁ ଅଧିକ ଦାମ୍ ଲେଖି ତା ଉପରେ ରିହାତି କରିଦିଅନ୍ତି।

ତଥାପି କଥା ହେବା Flipkart ର ଏହି ନୂଆ Flipstart ବିକ୍ରି ବିଷୟରେ। କଂପାନୀ କହିଛି କି ଏହାର ଆରମ୍ଭ ୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଠାରୁ କରାଯିବ ଏବଂ ୩ ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ।

Flipkart ନିଜ ୱେବସାଇଟରେ ରିହାତି ଅଫର୍ ବିଷୟରେ ବି ଜଣାଇଦିଆଯାଇଛି ଯାହା ଲଗାତର ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରେଣୀରେ ଜିନିଷରେ ମିଳିବ। ଏଥିପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଲୋଡିଙ୍ଗ୍ ଫର୍ଦ୍ଦ ତିଆରି କରାଯାଇଛି।

Flipkart ମୁତାବକ Flipstart ବିକ୍ରି ସମୟରେ ଗ୍ରାହକ ଇଲକଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ୮୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। ଲ୍ୟାପଟପ୍ ଉପରେ ୩୦% ରିହାତିର କଥା କୁହାଯାଇଛି।

Flipkart ବିକ୍ରି ସମୟରେ ଇୟରଫୋନ,ବେୟରେବଲ୍ସ ଏବଂ କ୍ୟାମେରା ଉପରେ ବି ରିହାତି ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନୋ କଷ୍ଟ ଈଏମଆଈର ବି ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ। ମୋବାଇଲ ବସ୍ତୁ ବ୍ୟତୀତ ଏସି, ଟିଭି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ବି ୫୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତିରେ ମିଳିବ।

ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ବସ୍ତୁ ବ୍ୟତୀତ ଯୋତା ଏବଂ ଲୁଗାପଟା ଶ୍ରେଣୀ ଉପରେ ବି ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ରିହାତି ଦିଆଯିବ।ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, କ୍ରିଡ଼ା ଏବଂ ଆସବାବପତ୍ର ଶ୍ରେଣୀରେ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି ଲାଗୁହେବ।

ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଦେଶ

ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବହୁତ ଲୋକ ଏହି ଉପଦେଶକୁ ଆଗରୁ ବି ଅନୁସରଣ କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ବିକ୍ରି ଉପରେ ଆଖି ବନ୍ଦ୍ କରି ଭରଷା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ସାଧାରଣ ଉପଦେଶକୁ ନିହାତି ରୂପେ ଅନୁସରଣ କରିବା ଉଚିତ।

ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜରୁରୀ ଏବଂ ସାଧାରଣ ଉପଦେଶ ‌ଅଛି। କୈାଣସି ବି ବିକ୍ରିକୁ କିଣିବା ସମୟରେ ପ୍ରଥମେ ସେହି ବସ୍ତୁର ସମସ୍ତ କ୍ରେଡିବଲ୍ ଇ-କର୍ମସ ୱେବସାଇଟରେ ତାର ମୂଲ୍ୟ ମିଳାଇ ନିଅନ୍ତୁ। କେତେଥର ଏମିତି ଦେଖାଯାଇଛି କି କୈାଣସି ୱେବସାଇଟରେ କୈାଣସି ବସ୍ତୁ ବିକ୍ରି ସମୟରେ ସସ୍ତାରେ ମିଳିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ୱେବସାଇଟ ବା ଷ୍ଟୋରରେ ବିନା ବିକ୍ରିରେ ବି ତାହା ସସ୍ତାରେ ମିଳିଥାଏ।

ରିହାତି ଅଫରରେ କେତେଗୁଡ଼ିଏ ମାନ ବି ଥାଏ। ଏଥିରେ ଇ-କର୍ମସ କଂପାନୀର କାର୍ଡ ଅଫରକୁ ବି ଯୋଡା ଯାଇଥାଏ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ଏଚଡିଏଫସି କାର୍ଡର ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ୧୦% ଅନ୍ୟ ରିହାତି ବି ଏଥିରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଥାଏ।

ଏଥିପାଇଁ କୈାଣସିବି ବିକ୍ରି ସମୟରେ ଆପଣ କେବଳ ଏହା ଦେଖି କିଣି ନ ନିଅନ୍ତୁ କି ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସସ୍ତାରେ ଜିନିଷ ମିଳୁଛି।କଣ ଜଣାଅଛି ଅନ୍ୟ କୈାଣସି ୱେବସାଇଟ ଅଥବା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଷ୍ଟୋରରେ ବସ୍ତୁ ତା ଠାରୁ ବି ସସ୍ତାରେ ମିଳୁଥିବ ଏବଂ ସେ ବି ବିନା ବିକ୍ରିରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *