ପ୍ରେମୀ ସାଥିରେ ଧରା ପଡ଼ିଲା କିଶୋରୀ, ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାୟପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ପୋଲିସକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବା ଭଳି ଚେହେରା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଗାଁ ଲୋକମାନେ ଜଣେ ପ୍ରେମୀକୁ ତାର ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକା ସାଥିରେ ଧରିଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗାଁରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିଲା। ପୋଲିସ ମାନେ ତାକୁ ହାଜତକୁ ନେବା କାରଣରୁ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହି ପୂରା ଘଟଣାର କେହିଜଣେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଭିଡିଓ କରିଥିଲା, ଯାହା ଏବେ ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଥାନା ମାନପୁର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗାଁ ହରିପୁରର ଏହି ମାମଲା ଅଟେ। ଘଟଣାଟି ଆଠଦିନ ପୂର୍ବର ଅଟେ। ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏଠାରେ ମୁକେଶ ବାଥମ ନାମକ ଏକ ଯୁବକକୁ ଗାଁ ଲୋକମାନେ ନାବାଳିକା ଝିଅଟି ସାଥିରେ ଧରି ନେଇଥିଲେ। ନାବାଳିକା ଝିଅଟି ତାର ପ୍ରେମିକା ବୋଲି ଜଣାଯାଉଛି। ଗାଁ ଲୋକମାନେ ଏହି ଖବର ପୋଲିସକୁ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମହିଳା ଥାନାର ଏସଆଇ ମାଧବୀ ସିଂହ ପୋଲିସ ଟିମ ସାଥିରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ।

ଏସଆଈ ମାଧବୀ ସିଂହ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକେଶ ବାଥମକୁ ଛଡ଼ାଇବା ପରେ ତାକୁ ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ତାକୁ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ନେଇଗଲେ, ଏହାପରେ ନାବାଳିକା ଝିଅଟିକୁ ବି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ।

ପୋଲିସର ଏହି ହରକତକୁ ମହଜୁଦ ଥିବା କିଛି ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ କରିନେଇଥିଲେ, ଯାହା ଏବେ ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି କି ମହିଳା ଏସଆଈ ଏବଂ ପୋଲିସ କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଯୁବକ ଏବଂ ନାବାଳିକା କିଶୋରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ବାଡେଇଛନ୍ତି।

ପୋଲିସର ଏହି ରୂପର ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଉପରେ ବହୁପରିମାଣରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ସେହି ମାମଲାରେ ଯେବେ ଏସପି ସଂପଦ ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରାଗଲା, ତ ସେ କହିଥିଲେ କି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହି ମାମଲାର ତର୍ଜମା କରାଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *