ତବୁ-ଇଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ “ଏ ସୁଇଟେବୁଲ ବୟ” କୁ ନେଇ ଉଠିଲା ବିବାଦ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଥିଲା କାରଣ

ଭୋପାଳ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିରେ କିସିଂ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବାକୁ ଥିବା “ଏ ସୁଇଟେବୁଲ ବୟ” ସିରିଜରେ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ଦୃଶ୍ୟଗୁଡିକ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ଧାର୍ମିକ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି। ଏହି କାରଣରୁ, ବଏକୋଟ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ରବିବାର ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଛି । ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁ ଏବଂ ଅଭିନେତା ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ସହିତ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ଶାସକ ବିଜେପିର ଯୁବ ବାହିନୀ ଭାରତୀୟ ଜନତା ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା (ବିଜେୱେଇଏମ)ର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ଏକ ଐତିହାସିକ ସହର ମହେଶ୍ୱରର ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରେୱା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tabu (@tabutiful)

ରାଜ୍ୟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ର ରବିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ OTT ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ବାଳକ ସିରିଜ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏଥିରେ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଭଜନ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି। ମୁଁ ଏହାକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନେ କରୁଛି ଏବଂ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରୁଛି ବୋଲି ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏହି ଧାରାବାହିକର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ତାହା ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ମୁଁ ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି।

ଏହି ସମୟରେ ବିଜେୱାଇଏମ ଜାତୀୟ ସଚିବ ଗୌରବ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରେୱାଙ୍କ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ରାକେଶ କୁମାର ସିଂଙ୍କ ନିକଟରେ ଏକ ସ୍ମାରକପତ୍ର ଦାଖଲ କରି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଏବଂ ସିରିଜର ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବା ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ତିୱାରୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ମହେଶ୍ୱରରେ ଏହି ସିରିଜର କିଛି ଅଂଶ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଆମ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି।

ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ରେୱା ଜିଲ୍ଲାର ଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଦୃଶ୍ୟର ଫୁଟେଜ ପାଇବା ପରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ମୁଁ ଗୌରବ ତିୱାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ସ୍ମାରକପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କରି କହିଛି ଯେ ଏହି ସିରିଜର ଆପତ୍ତିଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନରେ କରାଯାଇଛି। ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

୬-ଏପିସୋଡ୍ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସିରିଜ୍ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମେରା ନାୟାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି | ନାୟାର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯଥା ସଲାମ ବମ୍ବେ, ମନସୂନ ୱେଡିଂଏବଂ ଦି ନେମେସେକ୍ ଭଳି ସମାଲୋଚନା କରି ଜଣାଶୁଣା।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *