ପ୍ରେମୀ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ୩ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ, ଧୋକା ଦେବାର ୯ ମାସ ପରେ ବୁଝିଲେ..

ଭୋପାଳ (Madhya Pradesh)। ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ପ୍ରଥମେ ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଅଲଗା କରିଦେଲା, ପୁଣି ତିନି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାଘରର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା। ପୁଣି ଦୂରତା ବନେଇବା ସୃଷ୍ଟି କରିଦେଲା। ଏମିତି ପାଖରେ ୯ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରେମିକା ତାକୁ ବାହାଘର ପାଇଁ ମନେଇବାରେ ଲାଗିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମାନିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଝିଅ ସହ ବାହାଘର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବା ବେଳେ ତାର କଂପ୍ଳେନ ଥାନାରେ କରାଯାଇଥିଲା। ତା ସହିତ ନିଜର ଆପତ୍ତି ଶୁଣାଇ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କଲେ।

ଏମିତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

ଅତେବ ପୁଲିସ୍ ର ଅନୁସାରେ ୨୯ ବର୍ଷର ମହିଳା ମୁଖ୍ୟତଃ ଛତିଶଗଡ଼ର ଅମ୍ବିକାପୁରରେ ରହୁଥିଲେ। ପରିଶେଷରେ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଜବାହର ଚୌକପର ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାଇଭେଟ କୋରିୟର କଂପାନୀରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅପରାଧ ହେଉଛି କି୨୦୧୭ ରେ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିଷେକ ରଘୁବଂଶୀ ସାଥିରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଗଲା। ଅଭିଷେକ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ୨୦୧୭ ରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀକୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥିଲେ।

ଏମିତି ବନେଇ ରଖିଥିଲେ ତିନି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

ପିଡିତାଙ୍କ ଆରୋପ ହେଉଛି କି ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ବତାଇ-ଫୁସୁଲାଇ ତା ସହିତ ଏଶ୍ଵଗ ସ୍ଥିତ ନିଜର ଫ୍ଲାଟକୁ ୧୭ ଅକ୍ଟୋବର ରେ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ବାହାଘର‌ କରିବା କଥା କହି ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କ ବାପା-ବୋଉଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରାଇବେ। ତାପରେ ବାହାଘର କରାଇବେ। ଏହି ପରି ସେ ତିନି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଶେଷ ଦିନ ସେ ବାପା-ବୋଉଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିବାର ବାହାନା କରି୧୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୦ରେ ନିଜର ଫ୍ଲାଟକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ବାପା-ବୋଉ କେହି ନଥିଲେ।

ବିରକ୍ତି ହୋଇ ଜମା କରିଥିଲେ କେସ

ସେ ସେହିଦିନ ବି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ହେବାପରେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା କି ସେ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି। ସେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା, କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ ଶୁଣିଲା ନାହିଁ। ବିରକ୍ତି ହୋଇ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରାତିରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରେମୀ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଜମା କରାଇଥିଲେ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *