ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କଲେ ରାସିଦ ସିଦ୍ଦିକି, ୫୦୦ କୋଟି ଦେବାକୁ ମନା କଲେ

ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୟୁଟ୍ୟୁବର ରାସିଦ ସିଦ୍ଦିକି ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କଲାବେଳେ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାନହାନୀ ସହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଉପରେ ରାଗ ଥିଲା ଯେ ରାସିଦ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ଟାଣି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

अक्षय कुमार

ସେହି ଭିଡିଓରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଦଳ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୟୁଟ୍ୟୁବର ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବଦନାମ ନୋଟିସରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

Akshay Kumar

ୟୁଟ୍ୟୁବରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଭିଡିଓରେ କିଛି ଭୁଲ୍ କହି ନାହାଁନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଜୋର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଯାହା କୁହାଯାଇଛି ତାହା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ନାହିଁ।

YouTuber Rashid Siddiqui

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ମାନହାନି ସମ୍ପର୍କରେ ରାସିଦ୍ ଦୃଢ଼ ମନୋଭାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି । ଆଉ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ବଦନାମ ନୋଟିସ୍ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯିବେ।

akshay kumar

ଏଥିସହ ରାସିଦ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୫୦୦କୋଟିର ମାନହାନି ନୋଟିସ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି। ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି।

ଏଥି ସହିତ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଜଣେ ବଡ ନେତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବାବେଳେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଥଟ୍ଟା କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରେ କୌଣସି ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ଏହା ଜଣା ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଗଷ୍ଟରେ ରାସିଦ ସିଦ୍ଧିଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ସେହି ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣି କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ କାନାଡା ପଳାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

Akshay Kumar

ଉକ୍ତ ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ସହ ଗୁପ୍ତ ବୈଠକ ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଷୟ ମାନହାନୀ ମାମଲା କରିଛନ୍ତି |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *