ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏକ ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ୧୪ ବର୍ଷର କିଶୋରୀ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଛାଡି ଯୁବକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଫେରାର

ଗୁରୁଦାସପୁରରେ ୧୪ ବର୍ଷର କିଶୋରୀ ଜଣକ ଅମୃତସରର ଗୁରୁ ନାମକ ହସ୍ପିଟାଲରେଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ଯେଉଁ ଘରକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା ସେହିଠାରେ ଝିଅର ବଳା-ତ୍କାର ହୋଇଛି |

ପଞ୍ଜାବର ଗୁରୁଦାସପୁରରୁ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ୧୪ ବର୍ଷର ଜଣେ କିଶୋରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା | କିଶୋରୀଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ |

ଗୁରୁଦାସପୁରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷର କିଶୋରୀ ଜଣକ ଅମୃତସରରେ ଗୁରୁ ନାମକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି କିଶୋରୀଙ୍କର ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିଲା ତେବେ କିଛି ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହି କିଶୋରୀ ଜଣକ ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି |

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣା ହିଁ ନଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ବଳା-ତ୍କାର ହୋଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ୧୪ ବର୍ଷର ଝିଅ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ କୌଣସି ଜଣଙ୍କ ଘରକୁ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ଦୁଷ୍କ-ର୍ମ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପରିବାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିଛି ଏବଂ ନ୍ୟାୟର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି |

ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି | ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୁତାବକ, ଏହି ଗମ୍ଭୀର ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି | ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଦୋଷୀ ହୋଇଥିବ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତେବେ ପୋଲିସର କହିବା କଥା ଯେ କିଶୋରୀଙ୍କର ବୟସକୁ ନେଇ କିଛି ସନ୍ଦେହ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବଳା-ତ୍କାର ହୋଇଛି ଏବଂ ଶିଶୁଟିଏ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *