ଘରକୁ ଆସିଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କଲେ ଦୁ-ଷ୍କର୍ମ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଜାମଗଡରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ  ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ବଳା-ତ୍କାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯୁବତୀର ସମ୍ପର୍କୀୟ ତାଙ୍କୁ ବଜାରକୁ ନେଇଗଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁ-ଷ୍କର୍ମ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକିରେ କଥା ସରିନି ଯୁବକ ଜଣକ ଦୁ-ଷ୍କର୍ମ ସମୟର ଏକ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଜଣା ପଡିବା ମାତ୍ରେ ଝିଅଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲା।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମତାନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶାଯୁକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ମିଶାଇ ବେହୋସ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରି ବଳା-ତ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା। ସେମାନେ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ନ କରିବାର ଧମକ ଦେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ:

ପୀଡିତା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇନଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ଆମେମାନେ ପୋଲିସର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲୁ। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆଶ୍ଵସନା ଦେଇଛି। ଆମେ ଚାହୁଁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କଠୋରରୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଉ।

ଏସପି ସୁଧୀର କୁମାର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପୋୱାଇ ଅଞ୍ଚଳର। ନାବାଳିକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବଳା-ତ୍କାର ମାମଲା ଆସିଛି ।ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ତୁରନ୍ତ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପୋୱାଇକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଚିପ ଦିଆଯାଇଛି | ଯାହା ପ୍ରମାଣ ଭାବରେ କିଛି ଫଟୋ ଧାରଣ କରେ | ଯିଏ ଦୋଷୀ, ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *