ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଏକ ଘର ଭିତରୁ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର, ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ଓଡ଼ିଶାର ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ବୁଧବାର ଦିନ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ନିଜ ଘରେ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲେ | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪ ଜଣ ଛୋଟ ପିଲା ଶାମିଲ ଥିଲେ | ଏହି ସୂଚନା ପୋଲିସର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଦେଇଛନ୍ତି |

ପୋଲିସ ଦଳରେ ପାଟଣାଗଡ ପୋଲିସ ଥାନା କ୍ଷେତ୍ରର ସନରାପାଡା ଗାଁର ଗୋଟିଏ ଘରୁ ବୁଲୁ ଜାନୀ (୫୦), ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜ୍ୟୋତି (୪୮) ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଏବଂ ଦୁଇଗୋଟି ଝିଅଙ୍କର ଶବ ଜବତ କରାଯାଇଛି ପିଲାମାନଙ୍କର ବୟସ ୨ ବର୍ଷରୁ ୧୨ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅଟେ |

ପାଟଣାଗଡ଼ ପୋଲିସ ଥାନାର ପ୍ରଭାରୀ ନିରୀକ୍ଷକ କେ. ପ୍ରିୟଙ୍କା ରୁତ୍ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରି ନାହିଁ ଯେ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ମାମଲା ଅଟେ କିମ୍ବା ହତ୍ୟାର ମାମଲା | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳର ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯାଞ୍ଚ ଅଧୀନରେ ଘରର ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଘଟଣାର କାରଣ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇ ପାରିବ |

ଅଧିକାରୀ ଜଣକ କହିଲେ ଯେ ଶବର ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଦିଆ ଯାଇଛି | ଘଟଣାର ସନ୍ଧାନ ସେତେବେଳେ ମିଳିଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଘରଟିକୁ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ ଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ଅଧିକାରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣର ଖୁଲାସା ହୋଇପାରିବ | ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷକ ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ କହିଥିଲେ ଯେ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦଳ ଗଠିତ କରାଯାଇଛି |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *