ଉଦୟପୁରରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିବାହ, ହଳଦୀ ଆଉ ସଂଗୀତ ବିଧି ପରେ ଏହି ଦିନରେ ହେବ ବିବାହ

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଭାଇ ଅକ୍ଷତଙ୍କ ଗନ୍ତବ୍ୟ ବାହାଘର ଉଦୟପୁରରେ ଚାଲିଛି। ୨ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଏହି ବାହାଘର ବୁଧବାର ଦ୍ୱିପ୍ରହର ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା। ଗୁରୁବାର ସକାଳ ୯:୧୫ ରେ ଅକ୍ଷତ ନିଜ ମଙ୍ଗେତର ରିତୁ ସାଙ୍ଗବାନ ଙ୍କ ସହିତ ସତ ପରିକ୍ରମା କରି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ସଂଧ୍ୟାବେଳକୁ ରିସେପ୍ସନ ହେବ, ଯେଉଁଠି ଉଭୟ ପରିବାରର ଖାସ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ, ସମ୍ପର୍କୀୟ ସାମିଲ ରହିବେ। କଙ୍ଗନା ଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବାହାଘରରେ ଜଡିତ କିଛି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହ୍ରଦ କୂଳରେ ବସି ପରିବାର ସହିତ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ବହୁତ୍ ଖୁସି ଥିଲେ।

ଭାଇଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ଉଦୟପୁରର ଦି ଲୀଲା ପ୍ୟାଲେସ ରେ ରହିଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ରାତିରେ ଶିଶ ମହଲ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ରେ କଙ୍ଗନା ରାଜସ୍ଥାନ ରୋଷେଇକୁ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ।ଏହି ସମୟରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲୀ, ଭାଇ ଅକ୍ଷତ, ମା ଆଶା ଓ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ଲୋକ ମହଜୁଦ ଥିଲେ।

ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜସ୍ଥାନ ଥିମ ସହିତ ହୋଟେଲକୁ ସଜାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରାଜସ୍ଥାନୀ ଲୋକ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ ଏକ କୁକୁର ଶୋ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ। ଏହା ସହିତ, ବିଦେଶୀ ଫୁଲ ସହିତ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସାଜସଜ୍ଜା କରାଯିବ। ସେମାନଙ୍କର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁତୁରା ପ୍ରୀତିଙ୍କ ସହ ମଜା କରୁଥିବାର ଫୋଟାଜ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲା। ଦୁହେଁ ଉଦୟପୁର ହୋଟେଲରେ ଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭାଇମାନଙ୍କ ବିବାହର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ବାହାରକୁ ଆସିଛି। କଙ୍ଗନା ଏବଂ। ରଙ୍ଗୋଲି ଏଥିରେ ଜୋରରେ ନାଚୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏହି ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବିବାହର ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ସିଏମ୍ ଜୟରାମ ଠାକୁର ଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିମାନେ ଉଦୟପୁର ର ସୁନ୍ଦର ଦର୍ଶନୀୟ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ହ୍ରଦରେ ଡ଼ଙ୍ଗା ମାଧ୍ୟମରେ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

ଉଦୟପୁର ସହିତ କଙ୍ଗନା ଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଅଛି। ତାଙ୍କର କୁଲଦେବୀ ଉଦୟପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜଗତ ଗ୍ରାମରେ ଅବସ୍ଥିତ। କଙ୍ଗନା ଙ୍କ ମା କୁଲଦେବି ହେଉଛନ୍ତି ଅମ୍ବିକା।

କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଟୁଇଟର ରେ ଭାଇଙ୍କ ବିବାହ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *