ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ଜୀବନ ଦେଇଦେଲେ ଯୁବକ, ସୁସାଇଡ ନୋଟରେ କହିଲେ କାରଣ

୩୨ ବର୍ଷର ନବୀନକୁ ନିଜ ଜୀବନରୁ ନିରାଶା ହେଉଥିଲା କାରଣ ସେ ଚାକିରୀ ପାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେଉଥିଲେ | ପୁଣି ଦିନେ ସେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିଯାଏ ତେବେ ସେ ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଦେବେ |

ତାମିଲନାଡୁର କନ୍ୟାକୁମାରୀ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ମିଳିଯିବା କାରଣରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ନେଇଛି | ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସ୍ତିର କରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିଯାଏ ତେବେ ସେ ନିଜର ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଦେବେ ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କର ଶରଣକୁ ଚାଲିଯିବେ | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଘଟଣା କନ୍ୟାକୁମାରୀ ଜିଲ୍ଲାର ନାଗରକୋଇଲର ଅଟେ, ଏଠାରେ ୩୨ ବର୍ଷର ନବୀନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରୁ ନିରାଶା ହେଉଥିଲା ସେ ଚାକିରୀ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେଉଥିଲା | ପୁଣି ସେ ଏକ ଦିନେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ମାଗିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳେ ତେବେ ସେ ନିଜର ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଦେବେ |

ଏହାପରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଚାକିରୀ ମିଳିଯାଇଥିଲା | ଚାକିରୀ ଜଏନ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଅଫିସ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ସେ ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟ ବିତାଇଥିଲା | ପାଖାପାଖି ୧୫ ଦିନ ପରେ, ନବୀନ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତ୍ରିବେନ୍ଦମ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଆଉ ଏକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ପାଖରେ ଟ୍ରାକ ଉପରେ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲା |

ନବୀନଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ସୁସାଇଡ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ବଚନକୁ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ଯଦି ସେ ଚାକିରୀ ପାଇଯାନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଶରିଆନାକୁ ଚାଲିଯିବେ | ଏଥିପାଇଁ ସେ ସୁସାଇଡ କରୁଛନ୍ତି | ଘଟଣା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସ ଶବକୁ ଜବତ କରି ନେଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଏହି କଥାର ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ଯେ ନବୀନ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇବାର ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣ ରହିଛି କି ନାହିଁ | ପୋଲିସ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି ଏବଂ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *