ବିବାହ ପରେ ବଧୂର ମୃତ୍ୟୁ, ଲାଲ ରଙ୍ଗର ବିବାହ ଶାଢୀରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହାତ ମେହେନ୍ଦୀରେ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା ଏହି ଶେଷ ଶବ୍ଦ

ବିବାହର ସ୍ବପ୍ନ ସମସ୍ତେ ଦେଖନ୍ତି, ବିଶେଷ କରି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ମନରେ ବଧୂ ହେବାର ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରୁ ଏପରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ ରହି ଯାଇଛନ୍ତି | ଏଠାରେ ନଦୀ ତଟରୁ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ଏବଂ ଶଙ୍ଖା ପିନ୍ଧି ଜଣେ ନବବିବାହିତା ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତଦେହ ପଡିଥିବାର ମିଳିଛି | ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ଝିଅଟିର ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ବିବାହ ହୋଇଛି |

ହାତ ମେହେନ୍ଦୀରେ ଲେଖା ଥିଲା ଏହି ଶେଷ ଶବ୍ଦ:

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ରବିବାର ଦିନ ଜାମସେଦପୁର ଜିଲ୍ଲାର ସୀତାରାମଡେରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ମାନଗୋ ପୋଲ ପାଖରେ ଏକ ୨୦ ବର୍ଷର ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଝିଅର ବେକରୁ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ମିଳିବା ସହିତ ହାତରେ ମେହେନ୍ଦି ଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଟାଟୁ କରାଯାଇ ରାଜାରାଣୀ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା |

ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମ-ହତ୍ୟା.. ପୋଲିସ କରୁଛି ତଦନ୍ତ:

ଘଟଣାର ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଶବଟିର ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ପାରି ନାହିଁ | ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଯେ ଏହା ହତ୍ୟା ନା ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *