ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଜବରଦସ୍ତି କରାଇଲେ ମଦ୍ୟପାନ, ପୁଣି ଆଖୁ କ୍ଷେତରେ କରିଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋଣ୍ଡାରୁ ଏକ ଗଣ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯେ ଗାଁର ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ଆଖୁ କ୍ଷେତକୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତି ମଦ୍ୟପାନ କରାଇଥିଲେ। ପୁଣି ତାଙ୍କ ସହିତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହିପରି ପୋଲିସର କହିବା କଥା ଯେ, ଗଣ ବଳାତ୍କାର ନୁହେଁ ବଳାତ୍କାରର ଅଭିଯୋଗ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି।

ଗୋଣ୍ଡାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯେ ଗାଁର ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ମଦ୍ୟପାନ କରାଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ବାପଘରୁ ଶାଶୂଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଗାଁର ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଖୁ କ୍ଷେତକୁ ଉଠାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମାମଲା ଫାଇଲ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସଙ୍କ ପାଖରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଆରୋପୀ ମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନେଇଯାଇଛି।

ଗୋଣ୍ଡାର ଖୋଡାରେ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରହୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଆରୋପ ରହିଛି ଯେ ଗାଁର ହିଁ ଚାରିଜଣ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ମଦ୍ୟପାନ କରାଇ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେନିଜ ବାପଘରୁ ଶାଶୁଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଥାନାରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସେପଟେ ପୋଲିସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷକ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ପାଣ୍ଡେ ଗଣ ବଳାତ୍କାରର କଥାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗଣ ବଳାତ୍କାର ନୁହେଁ ଏକ ବଳାତ୍କାରର ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଆଖୁ କ୍ଷେତରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ:

ମହିଳା ଜଣକ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯେ, ଗାଁର ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ କାମ କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜର ଭାଉଜଙ୍କ ଘରୁ ଫେରୁଥିଲେ, ପୁଣି ଶାଶୁଘରେ ବସିଗଲେ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ମୋ ପଛରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ। ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ଆଖୁ କ୍ଷେତକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ।

ପୋଲିସ କହିଥିଲେ ଯେ ଗଣ ବଳାତ୍କାର ନୁହେଁ, ବଳାତ୍କାରର ମିଳିଛି ଅଭିଯୋଗ:
ଏସପି ଗୋଣ୍ଡ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ପାଣ୍ଡେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ କେବଳ ବଳାତ୍କାରର ମାମଲା ଆସିଛି ଗଣ ବଳାତ୍କାରର ନୁହେଁ। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ମନକାପୁର ଥାନାରୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଥିରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଫାଇଲ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଆରୋପୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନେଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ମେଡ଼ିକାଲ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ମାମଲାର ଗଭୀରତାର ସହିତ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *