ବିଏମସିର ଆକ୍ରମଣ ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ, କହିଲେ- ମୋ ଅନ୍ତ ହିଁ ମୋର ଆରମ୍ଭ

କଙ୍ଗନା ନିଜର ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ଆଜି ହୁଏତ ଆପଣ ମୋର ଚେହେରା ଏବଂ ମୋ ଘର ନିଜର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇ ପାରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କ୍ଷଣିକ ସୁଖ ଦେଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଥିବ ମୋ ଅନ୍ତ ହିଁ ମୋର ଆରମ୍ଭ ଅଟେ।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଲଗାତର ଭାବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଶିବସେନାର ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାୱତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ତିକ୍ତ ବୟାନବାଜୀ ପରେ ହିଁ ସେ ଜବରଦସ୍ତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ମୁମ୍ବାଇକୁ PoK କହିଦେଇଥିଲେ ଯାହାପରେ ସଞ୍ଜୟ ରାୱତ ତାଙ୍କ କଢ଼ା ଶବ୍ଦରେ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଟ୍ୱିଟର ଯୁଦ୍ଧ ପରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କୁ ୱାଇ କ୍ୟାଟେଗୋରୀର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବରକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଛନ୍ତି।

ତେବେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଏମସି ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଅଫିସ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା। କଙ୍ଗନା କ୍ରମାଗତ ଟ୍ୱିଟ କରି ବିଏମସିର ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ମାମଲାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ ବନାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ମୋ ଅନ୍ତ ହିଁ ମୋର ଆରମ୍ଭ ଅଟେ।

https://twitter.com/KanganaTeam/status/1302976582143733760?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1302976582143733760%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.aajtak.in%2Fentertainment%2Fbollywood-news%2Fstory%2Fkangana-ranaut-targets-movie-mafia-after-bmc-raided-the-actress-office-in-mumbai-tmov-1125847-2020-09-07

କଙ୍ଗନା ନିଜର ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ଆଜି ହୁଏତ ଆପଣ ମୋର ଚେହେରା ଏବଂ ମୋ ଘର ନିଜର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କ୍ଷଣିକ ସୁଖ ଦେଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଥିବ ମୋ ଅନ୍ତ ହିଁ ମୋର ଆରମ୍ଭ ଅଟେ। ଆପଣ ମୋତେ ଏଠି ଶେଷ କରିଦେବେ ତେବେ ମୁଁ ଆଉ କେଉଁଠି ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଯିବି। ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଏହାଦ୍ବାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅଧିକ କଷ୍ଟ ହେବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କଙ୍ଗନା ଲଗାତର ଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କେସରେ ନିଜ ମତ ରଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି କେସରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବଂ ରାଜନେତା ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତିକ୍ତ ବୟାନ ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି କେସରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଆରୋପୀ ବଲିଉଡରେ ବିସ୍ତାର ଥିବା ନେପୋଟିଜିମ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ଏବଂ ଭାଇଚାରା କହିଥିଲେ ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଆରୋପୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ବନାଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *