ଏମିତି କେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ଶିଶୁକନ୍ୟାଟିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ ୧୧ଜଣ ଦାମ୍ପତି। ଶେଷରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ ଗ୍ରହଣ କରିନେଲେ ଏହି ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ।

ଗତକାଲି ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କ ଝିଅ ନିଶାଙ୍କ ତୃତୀୟ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଅବସରରେ ସନ୍ନି ନିଜ ଝିଅ ବିଷୟରେ ଏକ ବିଶେଷ କଥା ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଡ଼ଲଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରି ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ ଆଜି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟ ଉପରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ବେବିଡଲଙ୍କ ଜୀବନ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ନଥିଲା। ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସନ୍ନି ଆଜି ସଫଳତାର ଏହି ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜର ଜୀବିକା ନିର୍ବାହ ପାଇଁ ଏଡ଼ଲଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସେତେବେଳେ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବିଦାୟ ନେଇଯାଇଥିଲେ।

ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ହଟନେସ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ନିଜର ମାତୃତ୍ୱକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ସନ୍ନିଙ୍କର ମୋଟ ୩ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ସେ ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତି। ୨୦୧୭ ମସିହାରେ, ସନ୍ନି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମାଆ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ବର୍ଷ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିଶାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ଝିଅ ନିଶାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ୩ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ସନ୍ନି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାମାନଙ୍କର କିଛି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଆସିବା ପରଠାରୁ ସନ୍ନି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଲସ ଏଞ୍ଜେଲସକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଆଜିକାଲି ସେ ଏଠାରେ ହିଁ ନିଜର ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ବଡ଼ ଝିଅ ଜନ୍ମଦିନର କିଛି ଫୋଟୋ ଚିତ୍ର ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସନ୍ନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଫୋଟୋଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସନ୍ନିଙ୍କ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କଜନ୍ମଦିନର ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଜନ୍ମଦିନର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସନ୍ନି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,”୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତୁମେ ଆମକୁ ନିଜର ମାମା ଏବଂ ପାପା ଭାବରେ ବାଛିଥିଲ। ତୁମେ ଆମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିଲ ଯେ ଆମେ ତୁମର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ,ଯେତେବେଳେ ଆମେ ତୁମକୁ ପ୍ରଥମଥର ଦେଖିଥିଲୁ ସେହି ସମୟରେ ତୁମେ ଆମକୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଦେଖାଇଥିଲ। ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ତୁମେ ମୋର ଝିଅ। ମୁଁ ଆଜି ତୁମ ଆଖିରେ ଦେଖି ବୁଝି ପାରୁଛି ଯେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ ଜଣେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ମହିଳା ହେବ। ଏହି ବର୍ଷ ପରେ, ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ତୁମ ମନକୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଉତ୍ତର ଖୋଜିବା ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତୁମ ସହିତ ରହିଥିବି। ମୁଁ ତୁମକୁ %